Ankara Koltuk Yikama Ankara Koltuk Yikama Ankara Koltuk Yikama Ankara Koltuk Yikama Ankara Koltuk Yikama
FORUM
Tüm soru ve görüslerinizi bu alandan site kullanicilarina iletebilirsiniz!
ONLINE ILETISIMBIZDEN HABERLER
Koltuk Takımında Şok Kampanya
Koltuk takımı yıkama 69,00 TL.
[Haberin Devami]
koltuk yıkamada şok kampanya 69 tl
kış ayına özel almış olduğumuz fiyat sizi şaşırtacak 100 tl olan koltuk takımlarımızdaki kampanya sadece kış ayına özel 69 tl sizde bu fiyat avantajından yararlanın
[Haberin Devami]
TÜRKİYE' de ilk! Memnun kalmazsanız halınızdan ücret talep etmiyoruz...
Ankaranın her yerine ücretsiz servis.
[Haberin Devami]
ANKET
koltuklarınızı ne kadar sıklıkla yıkatırsınız.
DÖVIZ KURU
Alis
Satis  
USD
EUR
GBP
HAVA DURUMU
ANKARA IÇIN HAVA DURUMU

HABERDAR ET
Ankara Koltuk Yıkama Hizmetleri

Ankara Koltuk Yıkama Hizmetleri

DERİ KOLTUK

Deri koltuklar, gerek kolay kullanımı ile gerek de modern görünüşü ile salon dekorasyonlarında tercih edilir. Ancak her koltuk türünün yıkanma şekli farklıdır ve koltuklarınızı yıkarken, koltuğunuzun yıkama püf noktalarına dikkat etmediğiniz taktirde koltuğunuza zarar verebilirsiniz. Sizleri Deri koltuklar hakkında bilgiler yazdık.
İşte Deri koltuk kullanımın da ince detaylar ve deri koltuk hakkında bilgiler

Deri Koltuk temizliği ve Bakımı
Deri koltukları temizlemek, kumaş koltuklara nazaran daha kolaydır. Deri koltuklarınızı temizlerken dikkat etmeniz gereken nokta ise temizlerken kullandığınız temizlik malzemesinin özelliğidir. Kullanılacak olan temizlik maddesinin, yoğun asit içermesi deri yüzeyinde aşınmalara neden olabilir. Yoğun asitli temizlik ürünlerini kullanmak yerine daha hafif nemli bir bez ile deri koltuğunuzu sildikten hemen sonra kuru emici bir bez ile koltuğun nemini almalısınız.

Deriler her ne kadar doğal bir malzeme olsa da işlenme teknikleri ve türlerine göre farklı özellikler taşıyabilmektedir. Deri koltuklarda oluşan lekeleri temizlemek için deri koltuğunuzu satın aldığınız mağazadaki yetkililerden bilgi almalı ve var ise kullanma kılavuzlarına bakmalısınız. Ankara Koltuk Yıkama Hizmetleri Sabun, tiner, benzin, aseton tarzı temizlik maddelerini leke çıkarmak için kullanmak deri koltuğunuza zarar vererek koltuğun ömrünü kısaltacaktır.

Ankara Koltuk Yıkama Hizmetleri Deriler ısıya karşı duyarlıdır. Deri yüksek ısıya maruz kaldığı taktirde kurur ve çatlamaya başlayıp sertleşir. Bu gibi durumlarda hem koltukların ömürleri kısalır hem de görünüş olarak kötü bir imaj yaratır. Deriden yapılmış koltuklarınızı petek, radyötör gibi ısı seviyesi yüksek olan alanlardan uzak tutmanız koltuğunuz için yararlı olacaktır.

Güneş ışığını direk alan bölgelerde de deri koltuklar kullanmamalıyız. Özellikle deri koltuğunuz, beyaz deriden yapılmış ise üzerine yansıyan güneş ışınları hem parlama yapacaktır hem de deriyi kurutur sonuç olarak deriniz mat bir görünüm olarak görünüşü kötüleşir.

Anahtar Kelimeler : Ankara Koltuk Yıkama Hizmetleri

Iletisim Bilgileri

Ankara Koltuk Yikama
Harbiye Mah. Hürriyet Cad. 46/D - Ankara
Mail : info@ankarakoltukyikama.web.tr

Ankara Merkez
Çankaya Şube
Keçiören Şube
Eryaman Şube

:
:
:
:
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65

Iletisim Formu

Ad Soyad Mesajiniz
E-mail
Telefon
Firma
Valid XHTML 1.0 Transitional
Design By : DEWA Reklam