Ankara Koltuk Yikama Ankara Koltuk Yikama Ankara Koltuk Yikama Ankara Koltuk Yikama Ankara Koltuk Yikama
FORUM
Tüm soru ve görüslerinizi bu alandan site kullanicilarina iletebilirsiniz!
ONLINE ILETISIMBIZDEN HABERLER
Koltuk Takımında Şok Kampanya
Koltuk takımı yıkama 69,00 TL.
[Haberin Devami]
koltuk yıkamada şok kampanya 69 tl
kış ayına özel almış olduğumuz fiyat sizi şaşırtacak 100 tl olan koltuk takımlarımızdaki kampanya sadece kış ayına özel 69 tl sizde bu fiyat avantajından yararlanın
[Haberin Devami]
TÜRKİYE' de ilk! Memnun kalmazsanız halınızdan ücret talep etmiyoruz...
Ankaranın her yerine ücretsiz servis.
[Haberin Devami]
ANKET
koltuklarınızı ne kadar sıklıkla yıkatırsınız.
DÖVIZ KURU
Alis
Satis  
USD
EUR
GBP
HAVA DURUMU
ANKARA IÇIN HAVA DURUMU

HABERDAR ET
Ankara Yerinde Koltuk Yıkama Firması

Ankara Yerinde Koltuk Yıkama
Artık evlerin vazgeçilmezi haline gelen koltuklar her evde hatta en ofiste bulunmaktadır. Ancak koltukları sadece bir cisim olarak görmemek gerekir çünkü koltuklar tam bir mikrop yuvalarıdır. Neden mikrop yuvaları diye sorarsanız, dışarıdan geldiniz üstünüzü değiştirmeden direk koltuğa kendinizi saldınız peki ne oldu ? Dışarıdan üstünüze bulaşan mikroplar direk koltuğa geçti. O yüzden koltuk temizliğine sağlığınız lütfen ama lütfen özen gösterelim.

Ankara koltuk yıkama firması olarak, koltuk yıkamada kullandığımız makineler asla koltukların kumaşlarına zarar vermezler. Aksine Ankara koltuk yıkama firmamızda kullanılan ürünler ve makineler yıkanan koltukların kumaşları kaba kirlerden ve tozlardan arınarak hava akışı sağlanır ve bu da koltuklarınızın ömürlerini uzatır. Kullandığımız, koltuk yıkama kimyasalların koltuk kumaşlarına zararları yoktur ve her tür koltuk kumaşına uygun şampuanlarımız bulunmaktadır. Ankara koltuk yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimizi sürekli memnun ettik ve etmeye devam edeceğiz.

Yıkanan koltukları, emiş gücü çok yüksek olan koltuk yıkama makinelerimiz son teknolojiye sahip sanayi tipi koltuk yıkama makinelerimiz sayesinde koltuklarınızda %10 luk bir nem kalmaktadır. Bu kalan nem ise açık bir alana bırakıldığı taktirde yaz aylarında 2 ile 4 saat arasında kurumakla beraber kış aylarında ise bu saat aralığı 6 ile 8 saate çıkmaktadır. Kuruyan koltuklar kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Koltuklarınızı yıkamayı sağlıklı bir yaşam için periyoduk bir şekilde senede en az mutlaka 2 defa yıkamalısınız. Bizlerin, sizlerin göremediği gözle görülmeyen mikroplar koltuklarda beslenirler ve çoğalarak evimize dağlırlar buda sağlımızı olumsuz bir şekilde tetikler. Ankara olarak kullandığımız koltuk yıkama kimyasalları koltuklarınızda bulunan gözle görülmeyen mikropları yok eder ve koltuğunuzu sağlıklı bir hale getirir. Ankara koltuk yıkama firması olarak koltuk yıkamada müşterilerimizin sağlığı birinci önceliğimizdir

Anahtar Kelimeler : Ankara Yerinde Koltuk Yıkama

Iletisim Bilgileri

Ankara Koltuk Yikama
Harbiye Mah. Hürriyet Cad. 46/D - Ankara
Mail : info@ankarakoltukyikama.web.tr

Ankara Merkez
Çankaya Şube
Keçiören Şube
Eryaman Şube

:
:
:
:
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65

Iletisim Formu

Ad Soyad Mesajiniz
E-mail
Telefon
Firma
Valid XHTML 1.0 Transitional
Design By : DEWA Reklam