Ankara Koltuk Yikama Ankara Koltuk Yikama Ankara Koltuk Yikama Ankara Koltuk Yikama Ankara Koltuk Yikama
FORUM
Tüm soru ve görüslerinizi bu alandan site kullanicilarina iletebilirsiniz!
ONLINE ILETISIMBIZDEN HABERLER
Koltuk Takımında Şok Kampanya
Koltuk takımı yıkama 69,00 TL.
[Haberin Devami]
koltuk yıkamada şok kampanya 69 tl
kış ayına özel almış olduğumuz fiyat sizi şaşırtacak 100 tl olan koltuk takımlarımızdaki kampanya sadece kış ayına özel 69 tl sizde bu fiyat avantajından yararlanın
[Haberin Devami]
TÜRKİYE' de ilk! Memnun kalmazsanız halınızdan ücret talep etmiyoruz...
Ankaranın her yerine ücretsiz servis.
[Haberin Devami]
ANKET
koltuklarınızı ne kadar sıklıkla yıkatırsınız.
DÖVIZ KURU
Alis
Satis  
USD
EUR
GBP
HAVA DURUMU
ANKARA IÇIN HAVA DURUMU

HABERDAR ET
Buharlı Koltuk Yıkama Firması

Buharlı Koltuk Yıkama Firması
Kanepe yıkama

Kanepeler nasıl yıkanmalıdır
Kanepeleri yıkamak çok hasastır bir iştir. Kanepe yıkanırken kullanılan kimyasallar ve kullanılan makineler  koltuğun yıkanma şekli kadar çok önemlidir. Kanepeleri yıkayan kişiler kanepenin kumaşını çok iyi tanımalı ve yanlış kimyasallar kullanmamalıdır. İstediğiniz taktirde kanepe yıkama işlemi, kanepenin kullanılan mekana gelip yerinde Kanepe Yıkama hizmeti verebiliriz.

Çalışma sistemimiz.
Öncelikle siz değerli müşterilerimizden gelen talep doğrultularında kanepe yıkama ekiplerimizin programına uygun olmak şartıyla siz değerli müşterilerimizin istediği tarihte, istediği saatte randevu veriyoruz. Buharlı Koltuk Yıkama Firması Verilen randevu gününde ve saatinde müşterinin evinde Kanepe Yıkama hizmeti vermek için ekip hazır olur.

Evinizde yapılacak olan işlemler
Kanepe Yıkama ekipleri özel sanayi tipi endüstriyel yüksek güçte olan Kanepe Yıkama vakum makinesıyla özel Kanepe yıkama şampuanları ile insan vücudundan koltuğa yapışan yağ katman arındırıcılarla mikropları dezenfekte ve hijyen veren bitkisel ilaçlarla yıkamaya başlanır. Ekiplerimizin 1.5 saat ile 4 saat arası yaptıkları çalışmaların ardından kanapeleriniz kirden ve mikroptan %100 arınarak sizi de memnun etme garantisinde Kanape yıkama işlemini tamamlayıp sizlere teslim ediyoruz.

Koltuklarınızın yıkamanın gerekliliği
Kanepelerinizin dış görünüş olarak kirli, lekeli ve artık göze hoş gelmediği için ya da gelen misafirlerinize hoş bir görünüm yaratmadığı için Kanepenizi yıkatmaya karar verebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin gözünüzden çıkardığınız bir husus vardır ki kanepeler tam bir bakteri yuvalarıdır. Kendi ev halkında veya da eve gelen misafirler koltukların bir mikrop taşıyıcısı olduklarını fark etmezler.
Buharlı Koltuk Yıkama Firması Otobüsler, metrolar, dolmuşlar, servis araçları gibi toplu taşıma araçlarına bindiğimizde üzerine oturduğumuz o mikrop yuvası olan koltuklardan mikroplar kıyafetlerimize bulaşırlar ve o kıyafetle eve gelerek mikrop taşıma işleminin ilk işlemini yapmış bulunuyoruz. Dışarıdan eve geldiğimizde yorgunken, yorgunluğumuzu atmak için kendimizi kanepelere atıyoruz. Üzerimizde bulunan o mikroplar artık sizin koltuklarınızın mikropları oldu. Evin Hanımı geliyor kalk o pis kıyafetlerinle kanepeye oturma diyor ama gelen misafirlerine ne yazık ki diyemiyor.


Anahtar Kelimeler : Buharlı Koltuk Yıkama Firması

Iletisim Bilgileri

Ankara Koltuk Yikama
Harbiye Mah. Hürriyet Cad. 46/D - Ankara
Mail : info@ankarakoltukyikama.web.tr

Ankara Merkez
Çankaya Şube
Keçiören Şube
Eryaman Şube

:
:
:
:
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65

Iletisim Formu

Ad Soyad Mesajiniz
E-mail
Telefon
Firma
Valid XHTML 1.0 Transitional
Design By : DEWA Reklam