Ankara Koltuk Yikama Ankara Koltuk Yikama Ankara Koltuk Yikama Ankara Koltuk Yikama Ankara Koltuk Yikama
FORUM
Tüm soru ve görüslerinizi bu alandan site kullanicilarina iletebilirsiniz!
ONLINE ILETISIMBIZDEN HABERLER
Koltuk Takımında Şok Kampanya
Koltuk takımı yıkama 69,00 TL.
[Haberin Devami]
koltuk yıkamada şok kampanya 69 tl
kış ayına özel almış olduğumuz fiyat sizi şaşırtacak 100 tl olan koltuk takımlarımızdaki kampanya sadece kış ayına özel 69 tl sizde bu fiyat avantajından yararlanın
[Haberin Devami]
TÜRKİYE' de ilk! Memnun kalmazsanız halınızdan ücret talep etmiyoruz...
Ankaranın her yerine ücretsiz servis.
[Haberin Devami]
ANKET
koltuklarınızı ne kadar sıklıkla yıkatırsınız.
DÖVIZ KURU
Alis
Satis  
USD
EUR
GBP
HAVA DURUMU
ANKARA IÇIN HAVA DURUMU

HABERDAR ET
Koltuk Yıkama Ankara Eryaman

Koltuk Yıkama Ankara Eryaman

Tartışmasız olarak her evde ortak bulunan şeylerden biri koltuklardır. Sabah öğlen veya akşam hiç fark etmeden onu kullanabiliyoruz. İnsanlar dış ortamda gerek oturma gerekse de sürtünme yoluyla bir takım toz ve bakterileri üzerilerine taşıyabiliyorlar. Bu nedenden dolayı eve gelip koltuklara oturulduğunda dış etkenler koltuğa geçiyor. Koltukları düzenli olarak silmek belki görünüm açısından işe yarayabilir. Ama bakterilerden arınması kesinlikle sağlanmayacaktır. Görünüm elbette ki önemlidir. Fakat sağlık her şeyden önce gelir. Koltuklara öyle bir temizlik yapılması gerekir ki hem temiz olsun hem de sağlıklı olsun. Bu nu da anca ve anca koltuk yıkama ekipleri yapabilir. Koltuk yıkama ekipleri bu işi çok detaylandırırlar. Kullandıkları makinelerde temizleyicilerde özenle seçilir ve kullanılır. Sadece anti bakteriyel ilaçlar tercih edilir.
Koltuk yıkama gibi bir isteğiniz olduğunda gözünüz kapalı olarak Koltuk Yıkama Ankara Eryaman firmamıza güvenebilirisiniz. Firma olarak her zaman en iyiyi yapmak üzerine çalışıyoruz. Bu istek ve arzumuzla 14 yıldır Türkiye nin en büyük koltuk yıkama ve halı yıkama firması olmuş durumdayız. Ayrıca bugün Türkiye de dört ilde şubesi olan tek firmayız. Her zaman ilk olmak için sizlerin güvenini kazanabilmek için çalışmaya devam edeceğiz. Her platformda koltuk yıkama ve halı yıkamada bir numara olduğumuzu söylemekteyiz. Hatta bunu beğenmediğiniz bir temizlikte ücret ödemeyeceğinizi söyleyerek de destekliyoruz.  Tartışmasız kalite ve hijyen için bizi tercih edebilirisiniz.

Anahtar Kelimeler : Koltuk Yıkama Ankara Eryaman

Iletisim Bilgileri

Ankara Koltuk Yikama
Harbiye Mah. Hürriyet Cad. 46/D - Ankara
Mail : info@ankarakoltukyikama.web.tr

Ankara Merkez
Çankaya Şube
Keçiören Şube
Eryaman Şube

:
:
:
:
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65

Iletisim Formu

Ad Soyad Mesajiniz
E-mail
Telefon
Firma
Valid XHTML 1.0 Transitional
Design By : DEWA Reklam